AKTUALNOŚCI Marzec 2015

danalock - witaj w Polsce!

2015-03-31
 Mamy przyjemność poinformować Państwa, że udało się nam rozpocząć bezpośrednią współpracę z duńską firmą Poly-Control, producentem zamka elektronicznego danalock, znanego szerzej w Europie zachodniej oraz Stanach Zjednoczonych.
 
 
Jesteśmy obecnie jedynym oficjalnym partnerem Poly Control na terenie Polski!
 
Systemy automatyki domowej zyskują coraz bardziej na popularności. Zaawansowane alarmy czy systemy sterowania (jak FIBARO) już nikogo nie dziwią. Duńska firma Poly-Control z wieloletnim doświadczeniem w produkcji zamków do drzwi oraz produktów automatyki budynków jest jednym z niewielu producentów dostarczających produkty tego typu. Warto nadmienić, że jest to produkt wysokiej jakości zaprojektowany oraz w całości wyprodukowany w Danii.
 
Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę poświęconą wyłączenie zamkowi danalockbip-kon.pl/danalock.
 
 

Listwa Z-Wave od GreenWave już dostępna

2015-03-06
Do sprzedaży wprowadziliśmy nowe urządzenie uzupełniające ofertę automatyki domów i mieszkań.
 
 
Urządzeniem tym jest listwa zasilająca PowerNode 6-port, współpracująca z systemami bezprzewodowymi wykorzystującymi technologię Z-Wave. Co bardzo istotne listwa PowerNode oferuje nie tylko niezależne sterowanie (włączanie i wyłączanie) każdego z sześciu gniazdek ale również w sposób ciągły mierzy zużycie energii. Urządzenie oferuje najlepszy z możliwych stosunek kosztu / punktu dla systemów sterowania automatyką domów i mieszkań. Cecha ta zacznie zwiększa użyteczność produktu, który dzięki temu nie tylko wspiera funkcjonalność systemu ale co nie mniej ważne, w oparciu o monitorowane zużycie energii można tworzyć sceny reagujące na ten parametr. Przykładowo: jeżeli zużycie energii w gniazdu do którego podłączony jest telewizor jest większe niż 10W (ew. inna wartość, znacząco większa niż pobór mocy w trybie gotowości) i pora dnia to wieczór: załącz listwy LED podświetlające telewizor. Oczywiście można tworzyć też sceny uwzględniające zmianę koloru podświetlenia w zależności od poboru mocy.
Cena nowego produktu to jedyne 329 zł.
 
 

Nowości Z-wave w ofercie BiP-Kon

2015-03-02
Mamy przyjomność oficjalnie poinformować, iż nawiązaliśmy współracę z firmą GreenWave, producentem antyprzepięciowej listwy PowerNode 6-port pracującej w systemie Z-wave. 
 
Urządzenie praktycznie nie wymaga instalacji, wystarczy włożyć wtyczkę do gniazdka na ścianie i podłączyć do dowolnego kontrolera sieci Z-wave. PowerNode 6-ścio portowy zapamiętuje rzeczywiste zużycie energii elektrycznej podłączonych urządzeń i wysyła dane do kontrolera sieci Z-wave. Jako jedyne takie urządzenie na świecie pozwala na sterowanie każdym wejściem niezależnie. Ponieważ maksymalne obciążenie prądu wynosi 10A możemy podłączyć każdy domowy sprzęt np. komputer, zestaw Hi-Fi czy telewizor. Listwa PowerNode współpracuje z popularnymi systemami inteligentnego domu Fibaro, Vera, Zipato czy Indigo.
 
Zmówić można ją w naszym sklepie: