AKTUALNOŚCI Czerwiec 2014

Zamknięcie rejestracji na spotkanie w Bielsku-Białej

2014-06-13
Zakończyliśmy rejestrację uczestników spotkania "Obraz w eksperckim wydaniu" w Bielsku-Białej.
Z liczną grupą gości spotykamy się wspólnie z Canon i NEC już w najblższy wtorek w bielskim hotelu Qubus.
 
Kilka dni później przedstawimy na naszej stronie fotorelację z wydarzenia.
 
Zapraszamy do śledzenia naszej strony oraz profili społecznościowych: Facebook, Twitter oraz Google+, na których poinformujemy o kolejnych edycjach imprezy organizowanych w innych miastach. Organizację kolejnej planujemy już po wakacjach!

BiP-Kon wspólnie z Canon i NEC w Bielsku-Białej

2014-06-02
Obraz w eksperckim wydaniu.
 
Wspólnie z naszymi parterami handlowymi - Canon Polska oraz NEC Display Solutions zapraszamy do Bielska-Białej na spotkanie w ramach cyklu "Obraz w eksperckim wydaniu".
We wtorek, 17 czerwca spotykamy się w bielskim hotelu Qubus, aby wspólnie obejrzeć i wypróbować najnowsze rozwiązania adresowane do osób zawodowo zajmujących się fotografią, grafiką oraz drukiem. W Bielsku-Białej zaprezentujemy m.in. plotery graficzne Canon imagePROGRAF przeznaczone do druku fotografii w najwyższej, wystawowej jakości oraz bardzo szeroką gamę monitorów graficznych NEC - w tym również modele profesjonalnej linii SpectraView.
Wyjątkowo dużą atrakcją dla wszystkich uczestników będzie zapewne możliwość obejrzenia swoich fotografii na monitorach pracujących w technologii 4K - Ultra High Definition.
 
Szczegółową agendę znajdą Państwo na stronie dedykowanej imprezie oraz w "Wydarzeniach" utworzonych na naszych profilach społecznościowych w serwisach Facebook oraz Google+.
 
Zapraszamy serdecznie do Bielska-Białej!